Nejnovější recenze ze sekce Počítače a notebooky

HP EliteBook 655 G10 817W6EA

HP EliteBook 655 G10 817W6EA

Ověřený zákazník Allegro.cz Martin

Přidáno: 14. května 2024

(naposledy upraveno 14. května 2024)

Zakoupeno v Allegro.cz

• výdrž baterie
  • kvalitní servisní dokumentace a servisovatelnost
  • krytka na webkameru
  • Zabudovaná M2 WiFi karta Realtek opravdu funguje blbě, vygooglete si jí, ať vidíte kolik lidí s ní má problémy, musel jsem jí vyměnit za kartu Intel, takže si k ceně laptopu přičtěte 800 Kč
  • Po zaklapnutí víka není vidět, zda-li je laptop zapnutý,

Na tomto laptopu se opravdu šetřilo, všude, mám i starší model a tam žádné problémy, wifi karta je opravdu nepoužitelná, testováno na nezpočtu wifi sítích, dělám 20 let admina, vše ustalo po její výměně, je opravdu špatná od výroby, je toho plný google. Pokud si laptop koupíte, počítejte s tím, že ji budete muset nahradit, ale je možné koupit jinou do M2 slotu.

Pro mě otázka, jestli doporučit, protože jsem laptop koupil za 19.000 Kč v akci, za ty prachy fajn koupě. To, že není po zaklapnutí víka vidět, jestli je zapnutý nebo spí mě taky trošku štve. HP jde fakt kvalitativně dolů.

TP-LINK Archer AX23

TP-LINK Archer AX23

Ověřený zákazník Elektrochram Ověřený zákazník

Přidáno: 14. května 2024

(naposledy upraveno 14. května 2024)

Zakoupeno v Elektrochram

• dosah
  • gui
Microsoft Windows 10 Home 64-Bit OEM CZ, DVD, KW9-00150, druhotná licence

Microsoft Windows 10 Home 64-Bit OEM CZ, DVD, KW9-00150, druhotná licence

Ověřený zákazník servis-repas.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v servis-repas.cz

• Stabilní prověřený operační systém, okamžité dodání, možnost updatu na novější verzi bezplatně, pokud to umožňuje konfigurace počátače.

K hodnocení není co dodávat. Produkt je na trhu již dlouhou dobu a jeho vlastnosti jsou všeobecně známy. Některé aktualizace sice vnucují uživateli občas i to, co nechce nebo je překvapen novými funkcemi, na které nebyl úplně zvyklý nebo ještě v některých oblastech nefungují optimálně.

Vention HBLBH

ok

TESLA Smart Camera Outdoor 2K TSL-CAM-3Q

TESLA Smart Camera Outdoor 2K TSL-CAM-3Q

Zakoupeno v Alza.cz

splnila mé očekávání, funguje jak potřebuji, vše OK

Asus TUF B550M-E GAMING 90MB17U0-M0EAY0

Asus TUF B550M-E GAMING 90MB17U0-M0EAY0

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v suntech.cz

• levnější než základní B550M verze
  • m-ATX do kostky

Ekonomická verze TUF Gaming B550M, která mi přímo vyhovuje pro potřeby PC bez dedikované grafické karty. Taktování RAM bez problémů, CPU zřejmě taky, ale zatím volím provoz zaměřený na minimální spotřebu, takže procesor nechávám být. Teploty v pořádku. Horší zvukovka mi nevadí, používám externí DAC. Ani další rozdíly nehrají u 4000 G-Serie roli (nemožnost použít 2x GPU pro Crossfire v 16x slotu, kratší M.2_2 slot, tj. 2280 vs. 22110). Co do konektivity vycházejí nastejno, ovšem E-verze nemá výstup pro digitální signál na zadním panelu, pouze interní hlavičku na desce. Kolem a kolem super deska pro úsporný kancelářský počítač s velkým potenciálem do budoucna.

Verbatim Vx500 2TB, 47454

Verbatim Vx500 2TB, 47454

Ověřený zákazník Alza.cz Libor

Zakoupeno v Alza.cz

Spolehlivý, rychlý, spolupracuje s počítačem i mobilem, pro větší soubory nutno přeformátovat na exFAT nebo NTFS.

Trust Bayo II Ergonomic Mouse 25145

Trust Bayo II Ergonomic Mouse 25145

Ověřený zákazník Alza.cz Lili

Zakoupeno v Alza.cz

• Krásně se s myší manipuluje. Výborně reaguje. Je příjemná do ruky. Bála jsem se, že ji budu muset pořád nabíjet, ale baterka krásně drží, už s ní pracuji třetí pracovní den a pořád drží. Nabila jsem ji akorát na začátku a byla nabitá za chvíli a i když jsem ji měla na kabelu v síti, mohla jsem s ní pracovat.
MikroTik RBSXTsq2nD

MikroTik RBSXTsq2nD

Ověřený zákazník Alza.cz Kert

• Malé, lehké s PoE.
  • Součástí balení příchyt na stožár.
  • Součástí balení PoE injektor (pasivní) včtně adaptéru do zásuvky.
  • Možnosti nastavení.
  • Zemnící svorka na faston.
  • Pro venkovní použití.
  • L3 licence umožňuje v režimu AP pouze 1 klienta.
  • Rozhodně není pro běžné uživateIe.
  • Indikační LED nejsou na přímém slunci vůbec vidět.

Jeden z nejlevnějších routerů pro 2,4 GHz rádio. Bohužel umožňuje pouze 1 klienta v režimu AP což pro PtP spojení může být výhodou (bezpečnost) ale pro ostatní je to velká past.
Zařízení nedoporučuji pro ty, co neumí s Mikrotik.

Apple MXK22ZM/A

Apple MXK22ZM/A

Ověřený zákazník Alza.cz Jiří Vacek

Zakoupeno v Alza.cz

• Jediný existující OBOUSMĚRNÝ kabel.
  • Absurdně vysoká cenam kterou neospravedlní ani design, ani funkce. Ani logo.
  • Jediný existující OBOUSMĚRNÝ kabel Lightning-Jack. (Nepleťte si s redukcí Lightning/Jack! Není to ta samá věc, i když to tak na první pohled vypadá.)
  • Tenký. Za ty peníze jsem čekal kabel a dostal jsem DRÁTEK.
  • Obávám se, že stačí malá chvilka nepozornosti a nedopatřením jej přetrhnu.
  • Chtěl jsem ho pro kabelový poslech AirPods Max, ale nefungovalo to (Což ovšem nemusí být chyba přímo káblíku).
  • 1,2m není pžíliš super délka. Kéž by to bylo alespoň 1,5m, ale nepochybuji, že za 30cm tohoto drátku by si Apple řekl další pětistovku.
  • Bílý. Fuj.

Řekl bych, že cenová politika Apple je špatný vtip - kdyby to ovšem nebylo k pláči. Ta maličká krabička, ve které je smotané cosi tenoučkého a mrňavého je až k smíchu. Tisíc firem umí vyrobil krásný a kvalitní kabel, který funguje univerzálně. Toto se ovšem dá použít jen velmi omezeně, je to krátké, je to slaboučké jako čaj, je to hnusné a nikdo jiný nic podobného nevyrábí. Přesně v jablečném stylu! Aby se stádečko pěkně drželo pohomadě a nikdo nevyčníval. Tak děkuji za tu zkušenost, která mě definitivně ujistila, že tenhle jablečný sad není pro mě.

• spĺňa všetko čo potrebujem
Kingston SDXC 128GB SDR2V6/128GB

Kingston SDXC 128GB SDR2V6/128GB

Zakoupeno v Alza.cz

Rozdíl v rychlosti zápisu i stahování oproti kartě sdxc I s rychlostí v10 je značný. Dobrá cena za kapacitu, ale nevýhoda je že nemá odolnost proti vlhkosti, takže nenosit po kapsách, ale nechat ve foťáku.

SanDisk Ultra Dual Drive Go 256GB SDDDC3-256G-G46

TESLA Smart TSL-CAM-SPEED17S

TESLA Smart TSL-CAM-SPEED17S

Ověřený zákazník Alza.cz Tomáš

Zakoupeno v Alza.cz

• Za málo peněz hodně muziky
  • Kvalitní obraz
  • Přehledná aplikace
  • Funkce detekce pohybu
  • Jednoduchá instalace
  • Přenáší zvuk a lze přes kameru i mluvit
  • 360 stupňové otáčení pomocí aplikace na dálku
  • Nic moc zvuk, ale ten neřeším

Od kamery za "pár stovek" jsem nečekal moc, ale velice příjemně překvapila. Obraz je kvalitní a pro kontrolu prostoru bohatě dostačuje. Zvuk zní jak z barelu, ale o zvuk mně osobně příliš nejde. Instalace byla jednoduchá v rámci několika minut a to přes mobilní aplikaci Tesla smart ( je nutné se v ní registrovat a je nutné být připojen na wifi, ke které musíte znát heslo). Aplikace je jednoduchá, přehledná a ovládání kamery je také jednoduché. V balení nenajdete microSD kartu, takže si jí určitě pro ukládání záznamu kupte. Kameru můžete dát i vzhůru nohama a otočit obraz v nastavení. Ideální pro přichycení ke stropu, k trámu a podobně - v balení jsou dva šroubky a hmoždinky, ale nečekejte od toho kvalitu, lepší si vzít vlastní. Záznam se ukládá na SD kartu a můžete si pomocí detekce pohybu procházet jednotlivé události. Můžete nahrávat i fotit přímo do telefonu. Noční přísvit je dostatečný tak na cca 5-6 metrů.

Celkově bych jí doporučil pro ty, kteří chtějí mít přehled nad nějakým prostorem v interiéru - kancelář, garáž, ateliér, studio, byt, dům a podobně a chtějí udržet rozpočet na uzdě.

Kingston KF436C16RB1K2/32

Kingston KF436C16RB1K2/32

• Jednoduchá instalace
  • Funkčnost
  • Výkon
  • Možná pro někoho vyšší chladič

Velmi dobré paměti, které fungují jak mají a výkon počítače je naprosto v pohodě pro hraní her.

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25